+420 274 021 231washtec@washtec.cz

Poradenství a financování

Kompetentní partner v mytí vozidel - WashTec Cz

Společnost WashTec, Cleaning technology, Augsburg, SRN, kterou na trhu České republiky zastupuje WashTec Cz, spol. s r.o., byla založena v roce 2000, a to spojením dvou tradičních klíčových firem v tomto oboru podnikání – Wesumat a California Kleindienst. Společnost WashTec díky tomu získala vůdčí postavení na trhu. Využila obchodních zkušeností předchozích desetiletí a progresivního know–how nahromaděného v obou společnostech.

Nabízíme proto veškeré poradenství pro úspěšný obchod s mytím vozidel:

  • konzultace při výběru lokality
  • kalkulace předpokládané výnosnosti
  • poradenství při volbě technologie a doplňkového zařízení jako čistírny odpadních vod, vysavače atd.
  • technické školení managementu, zaškolení obsluhy
  • marketingová podpora a propagace služby mytí

Zákazníkům, pro které je mytí pouze doplňkovou aktivitou a rádi by využili našich zkušeností nejen s dodávkami mycích zařízení, ale i jejich provozem, nabízíme tzv. category management, tj. převzetí komplexní péče o mytí jako obchodní kategorie u dané společnosti.

Flexibilní možnosti financování strojního zařízení

WashTec Cz vychází svým zákazníkům vstříc i v případě financování nového strojního zařízení. Rádi zprostředkujeme finanční či operativní leasing u prověřených partnerů.

Mimo jiné na rozdíl od klasických odpisů je možné délku leasingové smlouvy přizpůsobit reálné očekávané životnosti mycího zařízení v konkrétní lokalitě. V případě frekventovaných lokalit pak můžete předejít například vysokým jednorázovým odpisům v okamžiku, kdy zařízení je již na konci své životnosti.

Po dobu leasingu Vám pak nabídneme paušální servisní smlouvu – ať už na základě měsíčních poplatků nebo poplatků z jednoho mytí.
Takto můžete s minimální vlastní investicí své náklady velmi přesně kalkulovat a mít stále pod kontrolou.

Pro každého zákazníka připravíme řešení na míru. Proto v případě zájmu kontaktujte přímo obchodní oddělení naší společnosti.

Napište nám

S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.


Mám o pozici zájem - chci vědět více