+420 274 021 231washtec@washtec.cz

Skládací vrata

SENDVIČOVÁ | Moderní technické řešení

Skládací sendvičová vrata jsou ideálním řešením při nedostatku místa. Požadovaná výška nadpraží je i u rozměrných vrat malá a možnost montáže skládacích vrat z exteriéru ponechává interiér zcela volný pro další využití. Další výhodou sládacích vrat je možnost částečného otevření vrat nebo otevření jen jednoho průchozího křídla. Interiér haly tak zůstává více chráněn proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Vratové křídlo

Vrata jsou vyrobena ze sendvičových panelů tloušťky 50 mm vyplněných polyuretanovou pěnou. Standardní barva panelů je RAL 9002. Křídlo je vyztuženo ocelovým rámem a lemováno hliníkovým profilem v přírodním eloxu. Vratová křídla i rámy lze samozřejmě na přání lakovat do jakéhokoliv odstínu RAL.

vratové křídlo

pant vratového křídla

Ovládání ruční

Mechanická skládací vrata se ovládají masivní rozvorovou klikou umíštěnou na vnitřní straně křídla. V případě potřeby lze osadit vrata rozvorou s možností ovládání zvenku a s venkovním zámkem. Křídlo je možné v otevřeném stavu zajistit aretací.

HLINÍKOVÁ | Neomezené možnosti použití

Hliníková rámová konstrukce vratového křídla umožňuje velkoplošné prosklení vrat pi zachování vysoké stability vratového křídla. Skládací vrata se tak mohou uplatnit nejen v průmyslových objektech, ale i u exkluzivních budov, autosalonů, nemocnic nebo supermarketů.

Vratové křídlo

Rámová konstrukce křídla je tvořena hliníkovými profily o tloušťce 45 mm dodávanými standardně v přírodním eloxu s výplněmi dle přání zákazníka. Široká škála provedení výplní od dvojitého akrylového prosklení přes štukovaný nebo hladký hliníkový plech či sendvič až po nadstandardní materiály jako bezpečnostní sklo umožňuje bezproblémové optické napojení vrat na moderní průmyslovou architekturu.

vratové křídlo

 

pant vratového křídla

Ovládání automatické s pohonem

Pro jednoduchou manipulaci lze vrata osadit elektromechanickým nebo elektrohydraulickým pohonem s řídící jednotkou, jejíž součástí je i ovládací trojtlačítko.

Poptávka

Pokud máte o skládací vrata zájem, kontaktujte nás, nebo využijte formulář dole na této stránce.

Napište nám

S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.