+420 274 021 231washtec@washtec.cz

Systém Tina

Splňuje normu ČSN EN 16005

Automatické lineárně posuvné dveře nachází uplatnění jako vstupní i jako interiérové dveře všude tam, kde je vysoká frekvence průchodu osob nebo je potřebný bezbariérový přístup, splňují i požadavky na vysokou exkluzivitu. Předností modelu automatických dveří TINA je nízká výška nosníku pojezdu křídel 102 mm a hmotnost křídel až 120 kg. Elektronika těchto dveří je řešena modulově, což umožňuje provoz a ovládání přesně podle potřeb zákazníka. Jedná se o moduly VSTUPU / VÝSTUPU, díky kterým lze systém rozšířit externími přídavnými zařízeními (např. přístupové systémy, tepelná vzduchová clona). Umožňují napojení na systémy např. EPS, EZS.

Varianty použití

Automatické dveře se skládají z jednoho a více křídel (dle potřeby stavby a přání zákazníka), která jsou z pevných konstrukčních profilů se skleněnými výplněmi. Hliníkové profily jsou speciálně vyvinuty pro tento typ dveří, s povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Na výběr je lakování dle vzorníku RAL, dřevěné imitace, přírodní nebo barevný elox apod. Pro exkluzivní automatické dveře nabízíme obložení nerezové nebo z ušlechtilého kovu.

Křídla jsou zavěšena do profilu pohonu, který je umístěn vždy vodorovně nad křídly dveří. Způsob provedení zavěšení zajišťuje křídla proti nadzvednutí.

Lineární - 1křídlé

Lineární - 2křídlé

Lineární - 4křídlé

Technické parametry ke stažení (PDF 1 MB)

Poptávka

Pokud máte o tyto automatické dveře zájem, kontaktujte nás, nebo využijte formulář dole na této stránce.

Napište nám

S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.