+420 274 021 231washtec@washtec.cz

Systém Diva S

Splňuje normu ČSN EN 16005.

Moderní řešení vstupu do budov, nákupních a kulturních center, kde se spojují nároky na vysoký počet procházejících osob, estetický efekt, úsporu energie, bezpečnost osob a kvalitní zabezpečení objektů. Pohon DIVA S se používá na standardní, ale i na speciální řešení automatických dveří, např. dveře protipožární nebo dřevěné. Elektronika těchto dveří je standardně vybavena integrovaným modulem VSTUPU, který umožňuje napojení na systémy např. EPS, EZS. Pohonná jednotka zajišťuje posun křídel s vysokou hmotností až 140 kg.

Varianty použití

Automatické dveře se skládají z jednoho a více křídel (dle potřeby stavby a přání zákazníka), která jsou z pevných konstrukčních profilů se skleněnými výplněmi. Hliníkové profily jsou speciálně vyvinuty pro tento typ dveří, s povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Na výběr je lakování dle vzorníku RAL, dřevěné imitace, přírodní nebo barevný elox apod. Pro exkluzivní automatické dveře nabízíme obložení nerezové nebo z ušlechtilého kovu.

Křídla jsou zavěšena do profilu pohonu, který je umístěn vždy vodorovně nad křídly dveří. Způsob provedení zavěšení zajišťuje křídla proti nadzvednutí.

Lineární - 1křídlé

Lineární - 2křídlé

Lineární - 4křídlé

Obloukové - 4 křídlé

Kruhové - 8 křídlé

Panikové - 4 křídlé

Šípové - 4 křídlé

Technické parametry ke stažení (PDF 7,4 MB)

Poptávka

Pokud máte o tyto automatické dveře zájem, kontaktujte nás, nebo využijte formulář dole na této stránce.

Napište nám

S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.