+420 274 021 231washtec@washtec.cz

Systém Diva L

Splňuje normu ČSN EN 16005.

Dveře DIVA L v sobě kombinují výkonnost a spolehlivost. Jsou navrženy pro místa s velkou četností pohybu osob – supermarkety, obchodní domy, banky, úřady, nemocnice apod. Pohon DIVA L se standardně používá na posuvné automatické dveře s hmotností křídel až 100 kg. Elektronika těchto dveří je řešena modulově, což umožňuje provoz a ovládání přesně podle potřeb zákazníka. Jedná se o moduly VSTUPU / VÝSTUPU, díky kterým lze systém rozšířit externími přídavnými zařízeními (např. přístupové systémy, tepelná vzduchová clona). Umožňují napojení na systémy např. EPS, EZS.

Varianty použití

Automatické dveře se skládají z jednoho a více křídel (dle potřeby stavby a přání zákazníka), která jsou z pevných konstrukčních profilů se skleněnými výplněmi. Hliníkové profily jsou speciálně vyvinuty pro tento typ dveří, s povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Na výběr je lakování dle vzorníku RAL, dřevěné imitace, přírodní nebo barevný elox apod. Pro exkluzivní automatické dveře nabízíme obložení nerezové nebo z ušlechtilého kovu.

Křídla jsou zavěšena do profilu pohonu, který je umístěn vždy vodorovně nad křídly dveří. Způsob provedení zavěšení zajišťuje křídla proti nadzvednutí.

Lineární - 1křídlé

Lineární - 2křídlé

Lineární - 4křídlé

Teleskopické - 2křídlé

Teleskopické - 3křídlé

Teleskopické - 4křídlé

Teleskopické - 6křídlé

Technické parametry ke stažení (PDF 3,5 MB)

Poptávka

Pokud máte o tyto automatické dveře zájem, kontaktujte nás, nebo využijte formulář dole na této stránce.

Napište nám

S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.